2 wyprzedaże garażowe w Warszawie jeszcze w lutym

0

Nie tylko starocie – również rzeczy nieużywane, które okazały się nieprzydane, będą czekać na nowych właścicieli na wyprzedażach garażowych. Wiosną w Warszawie znacznie ich przybędzie. Tymczasem 2 propozycje jeszcze na luty.

Wietrzenie pracowni

Kiedy i gdzie: 20 lutego (11-17.00), Podskarbińska 32/34 budynek 54

Pracowania twórcza zwana Urokliwiskiem Gohy na południowej Pradze wyprzedaje sporą część swoich zbiorów, głównie stare meble (stoły, krzesła, komody) i artykuły do wystroju wnętrz (np. szkło). Sporo staroci i przeróżnych przedmiotów (książki, minerały), które dobrze wkomponują się w przestrzeń loftów.
Zlikwidowany został również sklep z materiałami plastycznymi, m.in. pędzle i farby sprzedawane będą po cenach hurtowych!

Starocie
Starocie (CC BY, fot. Blondinrikard Fröberg, flickr.com/photos/blondinrikard/2263252584)

Wyprzedaż garażowa w zupełnie starym stylu

Kiedy i gdzie: 28 lutego (11-15.00), Europejska 77a

To druga wyprzedaż garażowa organizowana przez Agatę i Leszka na Wilanowie. Starocie będą podzielone na kilka stref między innymi pamiątki z PRLu, ciuchy, antykistare meble, również muzyka, film, biżuteria i wyposażenie domu. Oprócz przedmiotów wystawionych poprzednio, będzie też sporo nowych. Garaż, jak na jeden dom, wydaje się bardzo pojemny. :)
Spotkanie na parkingu przed domem. Wyprzedaż nie jest pchlim targiem. Ma charakter prywatny, więc nie będzie możliwości sprzedawania własnych rzeczy.

Skomentuj